Stylizacja męska

czyli NOWE SZATY CESARZA

 

Mężczyzna w tych czasach nie ma łatwo. Ciągle pod górę, wciąż oceniany, wciąż porównywany, wciąż musi udowadniać, że jest najlepszy. Jesteś ważny i zasługujesz na to by wyglądać I czuć się wyjątkowo.

 

Niestety wciąż jesteście trochę niewidzialni na ulicach…nie widać Was…jesteście przysłonięci szarą, bezkształtną formą, która udawać ma ubranie. Nie widzimy Waszej osobowości. Nie podkreślacie jej, lub po prostu nie macie świadomości, że to jest ważne. A Ty jesteś ważny i Twoje ubranie ma to umieć podkreślić.

 

Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, nie masz pomysłu na siebie i szukasz inspiracji, to znaczy, że zapukałeś do odpowiednich drzwi. RedRabbit pomoże Ci odnaleźć Twój utracony, zakurzony styl. Poprzez odpowiednio dobraną garderobę i dodatki odzyskasz dawny blask, poczujesz się pewny siebie, wiedząc, że zawsze wyglądasz dobrze i atrakcyjnie.

 

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie Panów na korzystanie z porad stylistów, RedRabbit przygotował ofertę skrojoną specjalnie pod Wasze potrzeby i oczekiwania.

 

Pierwsze spotkanie: cena 0zł (na terenie Krakowa)

Spotkanie organizacyjne, na luzie. Celem spotkania jest poznanie bliżej Twoich oczekiwań i Twoich potrzeb, stylu życia, pasji, pracy jaką wykonujesz. Na tym etapie to Ty decydujesz czy chcesz skorzystać z dalszych usług.

 

Przegląd szafy: 180zł (na terenie Krakowa)

Spotkanie u Ciebie. Przejrzenie, pogrupowanie, uporządkowanie Twojej garderoby, w sposób byś mógł z niej korzystać każdego dnia. Przygotowanie gotowych zestawów ubrań na każdą okazję.

 

Zakupy ze stylistką:  70zł/h (na terenie Krakowa)

Spotkanie w galerii handlowej. Zakupy podczas, których pomogę Ci wybrać garderobę odpowiednią do Twojej sylwetki, koloru, osobowości.

 

Zakupy bez Ciebie:  250zł (na terenie Krakowa)

Spotkanie przy kawie. Lista najpotrzebniejszych ubrań dla Ciebie. Zakupy bez Twojego udziału. Dostarczenie do domu kupionych zestawów i ich prezentacja. Zestawy nie wybrane przez Cebie zwracam do sklepu.

 

Stylizacja do sesji zdjęciowej: cena ustalana indywidualnie (na terenie Krakowa)

 

Podążaj za Czerwonym Królikiem i skontaktuj się ze mną!

 

Stylizacja męska to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o KUPON REDRABBIT NOWE SZATY CESARZA.

 

Dla wszystkich klientek i klientów, którzy już skorzystali z usług RedRabbit i chcą kupić kolejną mam 15% rabatu!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Idź do góry
Kontakt z RedRabbit