Sylwetka i kolor

czyli LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE…

 

„Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem kim jestem, proszę Pana – powiedziała Alicja – Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy”.

L. Caroll – Alicja w Krainie Czarów

 

Czy czasem czujesz się jak tytułowa Alicja?

 

Czy masz ochotę czasem potłuc wszystkie lustra w domu?

 

Zwykle „lustereczko” przekrzywia widziany przez Ciebie obraz samej siebie, uwypuklając przede wszystkim same wady i niedoskonałości Twojego wyglądu. Niestety, większość z nas widzi siebie inaczej niż to jest w rzeczywistości. Jesteśmy dla siebie zbyt surowe w ocenie własnego wyglądu a to buduje często mylny obraz nas samych. To w jaki sposób siebie odbieramy, w jaki sposób siebie widzimy, ma kolosalne znaczenie w sposobie postrzegania nas przez innych ludzi.

 Sylwetka i kolor

Program RedRabbit LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE… jest adresowany do wszystkich Alicji, Calineczek, Kopciuszków i Śpiących Księżniczek, które chciałyby poznać sekrety swojej sylwetki i pasujących do nich kolorów, które pragną być zauważone, które chciałyby dowiedzieć się jakie fasony ubrań i jakie dodatki pasują do nich, jakie kolory wybierać a jakich unikać, wreszcie w jaki sposób sprawić, byś znowu poczuła się piękna i wyjątkowa.

 

Cena usługi: 150zł (na terenie Krakowa)

 

W skład ceny wchodzą:
– analiza sylwetki
– analiza koloru

 

Jeśli chciałabyś zrobić prezent bliskiej Ci osobie kup KUPON REDRABBIT na Sylwetkę i Kolor LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE…

 

Podążaj za Czerwonym Królikiem i skontaktuj się ze mną!

 

Dla wszystkich klientek i klientów, którzy już skorzystali z usług RedRabbit i chcą kupić kolejną mam 15% rabatu!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Idź do góry
Kontakt z RedRabbit