Szafa

PRZEGLĄD GARDEROBY czyli Dziewczyna z Szafą

 

„Pod jedną z ciemnych ścian stała szafa. Nie jedna z tych nowomodnych szaf, nadających się tylko do tego by wskakiwał do niej gach, kiedy mąż wcześniej wróci z pracy. Nie. Była to stara dębowa szafa, czarna jak noc. W jej zakurzonych otchłaniach czaiły się i mnożyły wieszaki. Podłogą władały stada wytartych, znoszonych butów. Całkiem możliwe, że była tajemnym przejściem do jakichś baśniowych światów, jednak nikt nigdy nie próbował tego sprawdzić”.

 

Czy Dziewczyna z Szafą to Ty?

 

 

Czy Twoją Szafą władają stare i niemodne fasony, znoszone, sprane koszule, połatane dżinsy i totalny chaos?

 

Jeśli chciałabyś znaleźć klucz do tajemnego, magicznego przejścia, do baśniowego świata, ale nie znasz drogowskazu, jeśli, żadne telewizyjne zaklinaczki „dobrego” stylu nie potrafią Ci pomóc uporządkować Twojej Szafy i Twojego życia, to znaczy, że właśnie zapukałaś do właściwych drzwi.

 

Otwierając przede mną Twoją Szafę, pomagasz mi znaleźć drogę do Twojej Krainy Bajek. Z mojej strony otrzymasz mapę, która pozwoli Ci na zrozumienie walorów Twojej sylwetki, odkryciu kolorów pasujących najbardziej do Ciebie.

 

Wspólnie zastanowimy się, które z elementów Twojej garderoby zostawiamy, które mają „spłonąć na stosie”, które rozdamy, a które, jeśli wyrazisz taki kaprys dajemy drugie życie, czyli przerabiamy u krawcowej. Krawcowa jest do Twojej dyspozycji, zostawiasz mi ubrania, które wymagają przeróbki, a ja się wszystkim zajmuję.

 

Cena usługi: 200zł (na terenie Krakowa)

 

– analiza sylwetki
– analiza kolorów
– przegląd szafy
– przewodnik RedRabbit zawierający szczegółowe wskazówki dotyczące Twojej garderoby

 

Jeśli chciałabyś zrobić prezent bliskiej Ci osobie kup KUPON REDRABBIT na przegląd garderoby DZIEWCZYNA Z SZAFĄ.

 

Podążaj za Czerwonym Królikiem i skontaktuj się ze mną!

 

Dla wszystkich klientek i klientów, którzy już skorzystali z usług RedRabbit i chcą kupić kolejną mam 15% rabatu!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Idź do góry
Kontakt z RedRabbit